Program blokujący reklamy.

Twój dziadek zbudował odrzutowiec, a babcia poleciała w kosmos? A może chcesz przedstawić swoją opinię na temat nowo wyprodukowanej zupki chińskiej? Miejsce na to znajdziesz tutaj.

Moderator: Strażnicy

Post Reply
Anonymous

Program blokujący reklamy.

Post by Anonymous » Thu, 2 Aug 2007, 16:52

Na początku zainstaluj program Adblock Plus. Instalator znajduję sie pod tym adresem https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865 po czym naciskamy zielony przycisk Instaluj.
Po zainstalowaniu tego programu uruchom ponownie Firefoxa, po czym ściągnij kolejny plik i zainstaluj. Instalator znajduję się pod tym adresem https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4042 i tutaj również klikam zielony przycisk Install Now
Potem znów zrestartuj Firefoxa i wszystko powinno hulać bez reklam, no u mnie przynajmniej działa.

[ Dodano: 2007-08-02, 18:06 ]
Przepraszam okazuję się ze zapomniałem podać pewnej rzeczy dzięki której to będzie działać ale to sie robi dopiero po instalacji tych obu programów... Zaraz wszystko napisze tylko to znajdę.

[ Dodano: 2007-08-02, 18:25 ]
No dobra już mam. Po zainstalowaniu obu programów i zrestartowaniu Firefoxa wchodzimy w załkadkę Narzędzia a potem Dodatki. Wybieramy Adblock Plus, UWAGA! nie Filter Uploader.
Wybieramy Adblock Plus i naciskamy przycisk Opcje. Otworzy nam sie okienko z filtrami, na górze mamy pasek zadań, naciśnij przycisk Filtry, po czym Dodaj subskrypcję filtrów, otworzy nam sie kolejne okienko w którym miedzy innymi będzie Nazwa subskrypcji i po prawej stronie mamy strzałkę do rozwinięcia, z tego wybieramy Filter von Dr. Evil (Deutschland). Naciskamy OK, potem Zastosuj i znów OK. Problem z reklamami mamy rozwiązany na każdej stronie.

Pozdrawiam

lollek

Re: Program blokujący reklamy.

Post by lollek » Thu, 30 Dec 2010, 08:21

Wielkie dzięki ! Te dwa małe programy uratowały mnie przed zawałem , chodzę dość sporo po różnych stronach internetowych a wyskakujące na nich reklamy doprowadzały mnie do szału . Dzięki jeszcze raz za wszystkie wskazówki .

Viiktoria

Post by Viiktoria » Thu, 18 Aug 2011, 14:51

na przeglądarkę Google chrome co polecasz?
www.interv.pl, www.skuteczni.pl

rolekso

Post by rolekso » Wed, 14 Dec 2011, 13:13

Osobiście nie słyszałem o takich programach na Google chrome .

--
Mieszkania w Gdańsku

Return to “Off-topic”