Teraz jest Wt, 25 wrz 2018, 18:47

Strefa czasowa: UTC + 1

Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] 

Nieobecno┼Ťci

Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Nieobecno┼Ťci
PostNapisane: Pt, 23 mar 2007, 18:05 
Mistrz Gry

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 25 lut 2007, 00:05
Witam,

Zak┼éadam ten temat, aby ka┼╝dy, kto znika z Windsaw na d┼éu┼╝ej ni┼╝ regulaminowe 48 godzin, m├│g┼é ostrzec wszystkich o swojej nieobecno┼Ťci.

Pozdrawiam serdecznie
S.

Ostatnio edytowano Cz, 1 sty 1970, 01:00 przez Astarael, ┼é─ůcznie edytowano 2 razy

Tytu┼é:
PostNapisane: Cz, 26 lis 2009, 03:17 
Mistrz Gry

Mili moi,

Pa┼║dziernik miesi─ůcem oszcz─Ödzania, listopad miesi─ůcem Xmasu...
Ostatnie dwa miesi─ůce roku to - od czterech ju┼╝ lat - dla mnie czas mocno wype┼éniony wydarzeniami.
Z pocz─ůtkiem listopada w mojej pracy zaczyna si─Ö sezon ┼Ťwi─ůteczny - jakkolwiek idiotycznie to nie brzmi... Mam wi─Öc zaj─Ö─ç wiele wi─Öcej ni┼╝ normalnie, co uniemo┼╝liwia mi pisanie post├│w w pracy.
W mi─Ödzyczasie maj─ů miejsce urodziny mojej C├│rki, zazwyczaj rozci─ůgni─Öte w czasie z racji trudno┼Ťci zsynchronizowania wizyt rodzinnych i przyjacielskich. Dodatkowo jeszcze dopad┼éo nas chor├│bsko, wi─Öc moje my┼Ťli poch┼éoni─Öte by┼éy sprawami mocno oddalonymi od Thoris.

Grudzień lżejszy nie będzie...

Ale nie zapominam o Was i postaram si─Ö Was dopie┼Ťci─ç postowo przynajmniej na tyle, na ile pozwoli mi wykradziony czas.
P├│ki co, polecam serdecznie Polowanie na Cienie - rynsztunek w d┼éo┼ä i zacznijcie tropienie, je┼Ťli jeszcze tego nie zrobili┼Ťcie!

Z nadziej─ů na obfituj─ůcy w wolny czas stycze┼ä
pozdrawiam,

A.

Tytu┼é:
PostNapisane: Wt, 12 sty 2010, 04:33 
Mistrz Gry

Witajcie, Kochani,

jak przewidywa┼éem, Grudzie┼ä by┼é straszny i przem─Öczaj─ůcy, ale moje akumulatory wracaj─ů do pe┼énej mocy.
Niestety, m├│j komputer powiedzia┼é STOP i umar┼é mu zasilacz. Je┼Ťli p├│jdzie dobrze, wr├│ci od lekarza przed ko┼äcem tygodnia, je┼Ťli nie - mo┼╝e w poniedzia┼éek.
Posty napisane - powinny pojawi─ç si─Ö niezale┼╝nie od moich trudno┼Ťci sprz─Ötowych - dzi─Öki mojej niezast─ůpionej sekretarce :P

My┼Ťl─Ö, ┼╝e wracamy do normalnego postowania. Trzeba si─Ö rozrusza─ç po grudniowej zapa┼Ťci.

Pozdrawiam serdecznie
Wasz st─Öskniony Metatron

Tytu┼é: Re: Nieobecno┼Ťci
PostNapisane: Pn, 26 kwi 2010, 15:57 

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 16 gru 2007, 12:03
Witam

Komputer mam wys┼é─ůny do serwisu i to nawet na miesi─ůc +, wi─Öc pewnie przez ten czas b─Öd─Ö nieobecny albo prawie nieobecny na forum ;( ;( ;( .

Pozdrawiam

In the Emperor's name
Let none survive!

PostNapisane: Wt, 27 kwi 2010, 10:30 
Mistrz Gry

Współczuwamy, poczekamy ;)

PostNapisane: Pt, 7 maja 2010, 10:16 
Krzykaczka

Do┼é─ůczy┼é(a): So, 26 maja 2007, 20:19
Kochani,

niestety mam przej┼Ťciowe (tak s─ůdz─Ö) problemy z dost─Öpem do netu i komputera og├│┼éem, zatem bywa┼éa b─Öd─Ö w przerwie mi─Ödzy jedn─ů a drug─ů durn─ů rozmow─ů z Szefem. Z g├│ry przepraszam zatem za wlok─ůcy si─Ö w─ůtek i ma┼é─ů ilo┼Ť─ç post├│w...

pozdrawiam ciepło
Lalaith

Dziewczyna o delikatnej urodzie; d┼éugie rz─Ösy, bursztynowo zielone oczy. Usta w kolorze p┼éatk├│w mak├│w. Kr├│tko ┼Ťci─Öte kr─Öcone w┼éosy w kolorze kasztanowo rudym nadaj─ů jej nieco zawadiacki wygl─ůd. 160cm wzrostu i 55kg.

PostNapisane: Pt, 16 wrz 2011, 07:38 
Krzykaczka

Do┼é─ůczy┼é(a): So, 26 maja 2007, 20:19
Kochani Moi,

pisze tutaj, bo lepszy w─ůtek nie wpad┼é mi do g┼éowy

1. jako ┼╝e wypracowa┼éam nowy komputer, po przesiadce na Win 7 ze┼╝ar┼éo mi ca┼é─ů pieczo┼éowicie zbierana przez lata gry z Wami list─Ö kontakt├│w na GG - piszcie prosz─Ö PW lub co tam kto mo┼╝e (niekt├│rzy nawet maj─ů m├│j telefon lub FB), b─Öd─Ö wdzi─Öczna za odzew.

2. Maestro & Mirandor - jak dalej ci─ůgniemy w─ůtek? Ja mam pisa─ç Mirkowi czy mam ustawia─ç si─Ö na pisanie z Si┼é─ů Wy┼╝sz─ů? :-)

PS - niedługo czeka mnie przeprowadzka, ale mam nadzieję,że dostęp do internetu nie będzie problemem, pozdrawiam
Lai.

Dziewczyna o delikatnej urodzie; d┼éugie rz─Ösy, bursztynowo zielone oczy. Usta w kolorze p┼éatk├│w mak├│w. Kr├│tko ┼Ťci─Öte kr─Öcone w┼éosy w kolorze kasztanowo rudym nadaj─ů jej nieco zawadiacki wygl─ůd. 160cm wzrostu i 55kg.

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
 Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Skocz do:  

phpBB skin developed by: phpBB Headquarters