Teraz jest Cz, 15 lis 2018, 09:24

Strefa czasowa: UTC + 1

Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ] 

Tyran i Despota

Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Tyran i Despota
PostNapisane: So, 22 wrz 2007, 06:34 
Mistrz Gry

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 25 lut 2007, 00:05
Witam,

Lada dzień minie siedem miesięcy od dnia, w którym trafiłem na Windsaw i postanowiłem spróbować swoich sił jako Mistrz Gry w PBFie.
Zosta┼éem tutaj bardzo mile przyj─Öty i z dnia na dzie┼ä anga┼╝owa┼éem si─Ö coraz bardziej ÔÇô wyja┼Ťnianie zasad, opracowywanie koncept├│w postaci, tworzenie w─ůtk├│w, korekty j─Özykowe ÔÇô mam ju┼╝ na koncie ponad 500 godzin sp─Ödzonych na forum i chyba sp─Ödzi┼éem je dobrze ;)

Do obowi─ůzk├│w MG do┼é─ůczy┼éy te┼╝ obowi─ůzki Administratora ÔÇô Spirit i Rhox obdarzyli mnie zaufaniem i uczynili ze mnie swoje wsparcie.
Bardzo wiele si─Ö od Was nauczy┼éem i ci─ůgle staram si─Ö uczy─ç.
Wydawa┼éo mi si─Ö, ┼╝e wywi─ůzuj─Ö si─Ö ze swoich obowi─ůzk├│w jak najlepiej potrafi─Ö, ale...

Trzy dni temu rozmawiałem z niedoszłym Graczem.
Zarzuci┼é mi, ┼╝e jestem despotycznym adminem oraz, ┼╝e zwyk┼éy u┼╝ytkownik nie ma na Windsaw szans na ┼╝ycie, bo Stra┼╝nicy to "grupa trzymaj─ůca w┼éadz─Ö". Uzna┼é tak┼╝e, ┼╝e nasi Gracze boj─ů si─Ö mnie, bo rzucam si─Ö do gard┼éa ka┼╝demu, kto ma odmienne zdanie ni┼╝ ja. Na koniec dowiedzia┼éem si─Ö, ┼╝e trzymaj─ůc si─Ö kurczowo "grupy forumowej", mniej lub bardziej ┼Ťwiadomie spycham nowych na boczny tor.

Wyznam, ┼╝e poczu┼éem si─Ö przede wszystkim zirytowany niesprawiedliwymi zarzutami, ale potem postanowi┼éem zweryfikowa─ç te opinie ÔÇô dlatego chcia┼ébym prosi─ç Was ÔÇô z okazji moich pi─Öciuset godzin na forum ÔÇô o ocen─Ö mojej pracy. Pracy Mistrza Gry i Administratora. Prawie ka┼╝de z Was by┼éo tutaj "Nowym", niekt├│rzy s─ů nimi w tej chwili; ka┼╝de z Was ma ze mn─ů kontakt ÔÇô jedni cz─Ö┼Ťciej, inni rzadziej. Piszecie posty, zadajecie pytania, przedstawiacie swoje pomys┼éy usprawnie┼ä, tworzycie swoje tematy.

Chciałbym wiedzieć, jak to jest z moim despotyzmem?
Czy jako "Nowi" czuli┼Ťcie si─Ö zaniedbywani przeze mnie?
Czy czujecie si─Ö zastraszeni przez Straszliw─ů Grup─Ö Trzymaj─ůc─ů W┼éadz─Ö z krwio┼╝erczym Astaraelem na czele?
I ÔÇô czy Gracze s─ů zabawk─ů w r─Ökach z┼éowieszczych Mod├│w i Admin├│w?

B─Öd─Ö niezmiernie wdzi─Öczny za Wasze opinie ÔÇô szczere i otwarte. Nie zapominajcie, ┼╝e Windsaw powsta┼éo dla Graczy i powinni┼Ťmy uczyni─ç je miejscem jak najbardziej funkcjonalnym i jak najprzyjemniejszym dla U┼╝ytkownik├│w.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.
A.

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 22 wrz 2007, 08:28 
Ambasador Krasnolud├│w

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür, 7 mar 2007, 13:07
Zastraszy─ç krasnoluda, ba zastraszy─ç mnie! A to dobre. :lol:
Co jaki┼Ť czas zrz─Ödz─Ö, k┼é├│c─Ö si─Ö, pr├│buj─Ö stawia─ç na swoim, et cetera. Cho─ç nie udaje si─Ö w stu procentach to nie czuj─Ö si─Ö jak opozycja na forum totalitarnym (cho─ç mo┼╝e to przez ambasadorski immunitet ;) ).
Tak naprawd─Ö ka┼╝de forum ustawione jest feudalnie, ma Admina i Mod├│w. Tutaj faktycznie jeste┼Ťmy ma┼éy kroczek dalej. PBF wymaga by MG mia┼é zawsze racje.
R├│┼╝ni mistrzowie pozwalaj─ů na r├│┼╝ne wsp├│┼étworzenie ┼Ťwiata. W skali makro mo┼╝liwo┼Ťci s─ů tu du┼╝e jak chyba udowodni┼éem kompendium o w┼éasnej rasie. w skali mikro ma┼ée, bo nawet odczucia postaci bywaj─ů podawane. Nie dochodzimy jednak do miejsca, ┼╝e kto┼Ť nam sesj─Ö opowiada. Fakt wymaga si─Ö pewnych ram, ale to ci─ůgle preferencja gry. Jedni wol─ů tak, a inni chcieliby sami powiedzie─ç po wej┼Ťciu na wzg├│rze, ┼╝e tam widz─ů miasto (kt├│rego MG w tym miejscu nie przewidzia┼é, mia┼éem takiego gracza na moim PBFie).
Najwyra┼║niej jednak tezie przeczy ile┼╝ to razy, jak─ů by┼éem pytany by┼éem na boku o kwestie w─ůtku. Albo jak mi kto na s┼éowo nie wierzy niech poszuka tematu gdzie zg┼éasza┼éo si─Ö ┼╝yczenia do dalszych los├│w ┼Ťwiata i postaci.
Mamy MG, kt├│remu chce si─Ö siedzie─ç nad niezliczon─ů ilo┼Ťci─ů w─ůtk├│w i nie rzuca─ç jednozdani├│wkami tylko opisuj─ůc na pe┼énych obrotach. Daj─ůc NPC├│w z w┼éasnymi charakterystycznymi cechami, wielobarwny ┼Ťwiat i wiele wi─Öcej.
Je┼╝eli wiec si─Ö trafi jeszcze jaki┼Ť taki delikwent to masz m├│j top├│r Astaraelu .

PS: Mam nieodparte wrażenie, że osoba która to wysłała, gdyby mogła, głosowałaby na PiS.

Za dobrze utrzyman├é─ů, rudaw├é─ů brod├é─ů kryje si─é┼× szeroka twarz. G├é┼é─é┼×boko osadzone, niewielkie, ciemne oczy spogl├é─ůdaj├é─ů na ├é┼Ťwiat nieruchomo. Jest wysoki jak na sw─é┼éj gatunek i postawny. Nosi si─é┼× prosto i biednie. Przy pasie przytroczony ma kr─é┼étki miecz, a na plecach dwur─é┼×czny top─é┼ér.
Wymiary: 156cm i 84kg

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 22 wrz 2007, 08:34 

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz, 23 sie 2007, 19:49
Hmm, to ja chyba powinienem si─Ö martwi─ç i ba─ç. ┼╗e mnie zaraz kto┼Ť zabije. Nie popieram odczu─ç tego nowego, nie narzekam na "obs┼éug─Ö", a z "grup─ů trzymaj─ůc─ů w┼éadz─Ö" nie mia┼éem styczno┼Ťci przez kr├│tki okres bytno┼Ťci na forum.

Mia┼ée┼Ť do czynienia z przewra┼╝liwionym % spo┼éecze┼ästwa. Poza tym Windsaw jest darmowe, nie podoba si─Ö u g├│ry jest opcja wyloguj. I nie wracaj ^^

Ostatnio edytowano So, 22 wrz 2007, 15:28 przez Mirandor, ┼é─ůcznie edytowano 2 razy

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 22 wrz 2007, 10:40 

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 13 maja 2007, 15:12
Ciekawe.

Jako nowy gracz - owszem mog┼éem powiedzie─ç, i┼╝ przychodzi mi d┼éugo czeka─ç na fina┼é wszystkiego i wej┼Ťcie do w─ůtku, ale oczywi┼Ťcie rozumia┼éem i rozumiem nadal, ┼╝e nie jestem najwa┼╝niejszy i s─ů ju┼╝ w─ůtki na Windsaw kt├│re poprowadzi─ç trza.

W ko┼äcu karta postaci to nie jest co┼Ť, co mo┼╝na zrobi─ç "na szybko", byle tylko gra─ç.

Teraz, kiedy mam w─ůtek i jestem pe┼énomocnym graczem, mog─Ö narzeka─ç tylko na w┼éasn─ů g┼éupot─Ö i wkurza─ç si─Ö za siebie, bowiem to, ┼╝e siedz─Ö w dybach jest moj─ů zas┼éug─ů. MG to nie cz┼éowiek tylko ┼╝ycie. A ono nie zna lito┼Ťci i ┼╝adnych innych uczu─ç.

Natomiast poza w─ůtkami nie mog─Ö w najmniejszym stopniu Astaraela i MG nazwa─ç Tyranem i Despot─ů.

Co do Stra┼╝nik├│w... Swojego czasu mia┼éem nieprzyjemno┼Ťci z nimi, co o niej my┼Ťl─Ö zostawi─Ö dla siebie, i uwa┼╝am, ┼╝e na takie stanowisko powinno si─Ö stawia─ç osoby kt├│re wykazuj─ů si─Ö p┼éynnym i czystym rozumowaniem, a przede wszystkim nieposzarpan─ů opini─ů przez nic ani nikogo. Uwa┼╝am, ┼╝e jest szansa, i┼╝ ten "Nowy" mia┼é racj─Ö co do cz─Ö┼Ťci Stra┼╝nik├│w, natomiast ja nie jestem w stanie tego powiedzie─ç, bo nawet nie wi─Öcej ni┼╝ 50 zda┼ä z nimi nie zamieni┼éem.

M├é┼éody m─é┼×├é┼╝czyzna z naturalnie delikatn├é─ů cer├é─ů oraz czarnymi, d├é┼éugimi w├é┼éosami i piwnymi oczami. Z sympatycznym wyrazem twarzy i o przyjacielskim u├é┼Ťmiechu. Wzro├é┼Ťcie 170cm i wadze oko├é┼éo 70kg. Odziany w dobrej jako├é┼Ťci ubranie.

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 22 wrz 2007, 12:39 
Stra┼╝nik

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 18 mar 2007, 17:18
Warto wspomnie─ç, ┼╝e ka┼╝dy z nas musia┼é by─ç kiedy┼Ť nowy. W miar─Ö up┼éywu czasu Windsaw si─Ö rozrasta, niekt├│rzy odchodz─ů/przychodz─ů, a cz─Ö┼Ť─ç spo┼éecze┼ästwa gra i, co najwa┼╝niejsze, cieszy si─Ö gr─ů. Stra┼╝nicy s─ů lud┼║mi, dlatego mamy swoje wady i zalety, jak r├│wnie┼╝ prawo do wyboru i w┼éasnej oceny sytuacji. Je┼╝eli ju┼╝ co┼Ť robimy, to staramy si─Ö spraw─Ö przemy┼Ťle─ç i jak najbardziej polubownie j─ů rozwi─ůza─ç. B┼é─Ödy i konflikty si─Ö zdarzaj─ů, ale takie jest ┼╝ycie...

Co ciekawe, teoretycznie (wg pewnego gracza) trzymam w┼éadz─Ö, a aktualnie w w─ůtku nie mog─Ö si─Ö ruszy─ç, gdy moi kompani mierz─ů si─Ö z potworem, a r─ůczki ┼Ťwierzbi─ů. Kurcz─Ö! ┼╗adnych korzy┼Ťci z tej w┼éadzy! ;)

Je┼╝eli chcemy zyska─ç sympati─Ö naszego Astaraela to musimy sprawi─ç mu przyjemno┼Ť─ç w tworzeniu tego ┼Ťwiata. Sami pragniemy czerpa─ç rado┼Ť─ç gry, ale nie mo┼╝na zapomina─ç, ┼╝e kto┼Ť nad nami czuwa, sp─Ödza niema┼é─ů cz─Ö┼Ť─ç swojego ┼╝ycia (jak ┼éatwo policzy─ç, nasz MG sp─Ödzi┼é bezustannie ca┼ée trzy tygodnie pracuj─ůc i tworz─ůc gr─Ö na forum), dlatego powinien on r├│wnie┼╝ by─ç zafascynowany naszymi w─ůtkami. By to sprawi─ç to my musimy si─Ö napracowa─ç i da─ç upust swojej fantazji i kreatywno┼Ťci. Astarael nas puszcza w ten ┼Ťwiat i delikatnie prowadzi, a reszta nale┼╝y do nas.

Nigdy nie stwierdzi┼ébym, ┼╝e Astarael jest tyranem, czy despot─ů. Jestem mu niezmiernie wdzi─Öczny za wspania┼ée godziny prze┼╝yte na Windsaw i mam nadziej─Ö, ┼╝e dane nam b─Ödzie jeszcze d┼éugo razem poznawa─ç t─Ö krain─Ö.

Windsaw jest "naszym ┼Ťwiatem w sieci" (jak kiedy┼Ť by┼éo napisane w tytule forum) i tworz─ůc swojego bohatera staje si─Ö wolnym obywatelem. Je┼Ťli ma ochot─Ö to poddaje si─Ö naszym zasadom, gdyby takiej ochoty nie mia┼é - nic go tu nie trzyma.

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 22 wrz 2007, 13:12 
Krzykaczka

Do┼é─ůczy┼é(a): So, 26 maja 2007, 20:19
Moje zdanie w tym temacie chyba powinno by─ç dla tego Ktosia wi─ů┼╝─ůce- trafi┼éam na Windsaw zupe┼énym przypadkiem, ma┼éo tego na samym pocz─ůtku bardzo ostro star┼éam si─Ö z Astaraelem...Zupe┼énie jak si─Ö potem okaza┼éo nies┼éusznie.

(Astaraelu, nadal bardzo mi za to wstyd i nadal niezmiernie przykro, że tak źle oceniłam sytuację i Ciebie- wybacz... :oops: )

Gdyby nasz Maestro by┼é tyranem i despot─ů- powinien mnie t┼éamsi─ç za to, co i jak zrobi┼éam od pocz─ůtku, a nigdy tego nie zrobi┼é! Tytu┼é krzykaczki mam zupe┼énie zas┼éu┼╝enie, jeszcze kilkakro─ç potem zdarzy┼éo mi si─Ö zrobi─ç, czy powiedzie─ç co┼Ť g┼éupiego...

Ale Astarael zawsze najpierw t┼éumaczy. Nigdy, odk─ůd ja jestem na Windsaw nie potraktowa┼é nikogo niesprawiedliwie! Nigdy te┼╝ nie zdarzy┼éo mi si─Ö, ┼╝eby kt├│rykolwiek z Admin├│w potraktowa┼é Gracza z g├│ry, patrz─ůc na nas- ma┼ée mr├│weczki z wysoko┼Ťci swego sto┼éka (ironizuj─Ö, przepraszam...) Mimo jednego jedynego zgrzytu z Zielonym, nadal jest mi tutaj bardzo dobrze, a Zieloni naprawd─Ö te┼╝ s─ů wspaniali i przesympatyczni- wszyscy, bez wyj─ůtku :)

Gra┼éam wcze┼Ťniej po wielokro─ç w r├│┼╝ne RPGi, g┼é├│wnie karcianki, ale przyznaj─Ö zupe┼énie szczerze i obiektywnie- Astarael jest najlepszym MG jakiego zdarzy┼éo mi si─Ö mie─ç- zaanga┼╝owanym, tw├│rczym, cierpliwym i wyrozumia┼éym... Nikogo lepszego na tym stanowisku nawet nie mog┼éabym sobie wymarzy─ç. Maestro jest te┼╝ osob─ů, z kt├│ra mo┼╝na naprawd─Ö szczerze porozmawia─ç na ka┼╝dy, nie tylko forumowy temat i wiem, ┼╝e nie zostawi nikogo bez pomocy, cho─çby w postaci dobrej rady, czy po┼Ťwi─Öconego czasu- a to czasem znaczy bardzo wiele...

Jednym zdaniem- Astaraelu, dzi─Ökuj─Ö... (my┼Ťl─Ö, ┼╝e nie tylko ja:) )

Ostatnio edytowano So, 22 wrz 2007, 15:26 przez Lalaith, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Dziewczyna o delikatnej urodzie; d┼éugie rz─Ösy, bursztynowo zielone oczy. Usta w kolorze p┼éatk├│w mak├│w. Kr├│tko ┼Ťci─Öte kr─Öcone w┼éosy w kolorze kasztanowo rudym nadaj─ů jej nieco zawadiacki wygl─ůd. 160cm wzrostu i 55kg.

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 22 wrz 2007, 15:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): So, 13 sty 2007, 14:56
Astarael tyranem i despot─ů? Ciekawe...

Grodomir napisał(a):
PBF wymaga by MG miał zawsze rację.

No bo jak inaczej mo┼╝na p┼éynnie prowadzi─ç gr─Ö? Czy to despotyzm, ┼╝e kto┼Ť tworzy ┼Ťwiat taki, a nie inny? Nawet je┼Ťli, to przynosi to same korzy┼Ťci. Chaos panuj─ůcy w w─ůtku (jedynym zreszt─ů) przed przyst─ůpieniem Astaraela by┼é nie do opisania. Gdyby nie on, nie post─ůpiliby┼Ťmy ani p├│┼é kroku naprz├│d.

Matuzalem napisał(a):
Windsaw jest "naszym ┼Ťwiatem w sieci" (jak kiedy┼Ť by┼éo napisane w tytule forum) i tworz─ůc swojego bohatera staje si─Ö wolnym obywatelem. Je┼Ťli ma ochot─Ö to poddaje si─Ö naszym zasadom, gdyby takiej ochoty nie mia┼é - nic go tu nie trzyma.

Pozdrawiam,
Av

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 22 wrz 2007, 15:52 
Stra┼╝nik

Do┼é─ůczy┼é(a): So, 13 sty 2007, 12:16
To mo┼╝e zaczn─Ö od pewnej opowie┼Ťci.

Pewnego pi─Öknego dnia ma┼éy Rhoksiu i jeszcze mniejsza Spirit wpadli, jak zwykle, na dziwny i spontaniczny pomys┼é, tym razem- za┼éo┼╝enia forum. Dzia┼éaj─ůce jeszcze pod inn─ů nazw─ů by┼éo gr─ů na poziomie pod┼éogi, bez Mistrza Gry i z ekip─ů graj─ůc─ů licz─ůc─ů co najwy┼╝ej kilka os├│b. Kilkakrotnie przenosz─ůc forum, po dos─ç d┼éugim okresie powsta┼é Nasz ┼Üwiat w Sieci- Windsaw.

M├│j kuzynek zacz─ů┼é wprowadza─ç r├│┼╝ne zmiany techniczne, ja natomiast zaj─Ö┼éam si─Ö nag┼éa┼Ťnianiem i reklam─ů. Poszukiwa┼éam kogo┼Ť, kto prowadzi┼éby rozgrywk─Ö. I nadszed┼é taki dzie┼ä, gdy po w┼é─ůczeniu gadu-gadu dosta┼éam wiadomo┼Ť─ç od nieznanego numeru.

Rozm├│wca zosta┼é mianowany Mistrzem Gry i, bodaj┼╝e, Moderatorem. Wprowadzi┼é liczne pozytywne zmiany na forum. Od tego momentu poziom rozgrywki znacznie si─Ö podni├│s┼é. Nag┼éa┼Ťnianie przynosi┼éo coraz lepsze rezultaty. Po pewnym czasie razem z Rhoksem zauwa┼╝yli┼Ťmy, jak du┼╝o zrobi┼é dla Windsaw Saraneth- obecnie Astarael. Z czasem zosta┼é Trzecim Administratorem, i uwa┼╝am t─ů decyzj─Ö za jak najbardziej poprawn─ů.

Przyznaj─ů si─Ö bez bicia ;) , ┼╝e MG w┼éo┼╝y┼é w to forum wi─Öcej, ni┼╝ ja i Rhox razem wzi─Öci. Nie b─Öd─Ö opisywa─ç jego osoby, bo nie po to ten temat powsta┼é, ale stwierdzam z ca┼ékowitym przekonaniem, ┼╝e tyranem i despot─ů to on nie jest.

Teraz, przechodz─ůc do tematu Zielonych...
Od pocz─ůtku stara┼éam si─Ö zach─Öca─ç Nowych do Gry, chcia┼éam pokaza─ç, ┼╝e forum jest dla nich, i ┼╝e robimy co w naszej mocy, by by┼éo przyjazne. Pisa┼éam do Nowych i Nowi pisali do mnie- zwykle za jaki┼Ť czas zaczynali gr─Ö, i wi─Ökszo┼Ť─ç, mam takie wra┼╝enie, jest zadowolonych.

Nigdy nie chcia┼éam i nie pr├│bowa┼éamnadu┼╝ywa─ç w┼éadzy. Zdaj─Ö sobie spraw─Ö z tego, ┼╝e to, jaki mamy "tytu┼é", nie ma najmniejszego wp┼éywy na to, jakimi jeste┼Ťmy Graczami. A Stra┼╝nik nie powinien, i my┼Ťl─Ö, ┼╝e na tym forum nie jest kim┼Ť, kto si─Ö wywy┼╝sza. Poza tym, uwa┼╝am, ze nie powinni┼Ťmy zwraca─ç wi─Ökszej uwagi na to, czy nad czyim┼Ť nickiem widnieje napis"Stra┼╝nik", czy nie.

Podsumowuj─ůc- bez Astaraela Windsaw by nie istnia┼éo. A wszyscy- jestem tego pewna- Stra┼╝nicy, chc─ů, by Graczom by┼éo tu dobrze i by kojarzyli to forum z mi┼é─ů zabaw─ů, i, by─ç mo┼╝e, pewn─ů nauk─ů. My jeste┼Ťmy dla Graczy, a nie- Gracze dla nas.

Ostatnio edytowano Cz, 1 sty 1970, 01:00 przez Spirit, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 22 wrz 2007, 17:18 

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 25 lut 2007, 21:44
Witam.

Jak by─ç mo┼╝e zauwa┼╝yli┼Ťcie jestem jednym z pierwszych graczy zarejestrowanych na Windsaw, pami─Ötam jeszcze czasy (z reszt─ů nie tak odleg┼ée) kiedy u┼╝ytkownik├│w mo┼╝na by┼éo policzy─ç na palcach obu r─ůk. Wiem te┼╝ jak wygl─ůda┼éo forum zanim nasz MG si─Ö za nie wzi─ů┼é, w┼éo┼╝y┼é w nie du┼╝o serca i pracy, o czym ┼Ťwiadczy chocia┼╝by te 500 godzin, oraz liczba post├│w napisanych przez niego.

Windsaw jest pierwszym PBFem na jakim zdecydowa┼éem si─Ö gra─ç, wi─Öc nie do ko┼äca wiedzia┼éem jak nale┼╝y zabra─ç si─Ö za t─ů zabaw─Ö. Mia┼éem to szcz─Ö┼Ťcie, ┼╝e dzie┼ä wcze┼Ťniej na forum zarejestrowa┼é si─Ö niejaki Saraneth, dzi┼Ť znany jako Astarael. On pom├│g┼é mi stworzy─ç moj─ů posta─ç i wprowadzi┼é mnie w Ten ┼Ťwiat. Nie odczu┼éem z jego strony ┼╝adnych przejaw├│w tyranii, czy despotyzmu, a wr─Öcz przeciwnie, uwa┼╝am, ┼╝e jest bardzo mi┼éym i otwartym cz┼éowiekiem.

Piotrze dzi─Ökuj─Ö Ci za pomoc, oraz za ogrom pracy jaki w┼éo┼╝y┼ée┼Ť w Windsaw. No i za ÔÇ×Szkatu┼ék─Ö z br─ůzuÔÇŁ ;)
Nie przejmuj si─Ö opini─ů tamtego gracza, widocznie nie pozna┼é, lub nie chcia┼é pozna─ç Ci─Ö lepiej.

Nie jestem osob─ů zbyt wylewn─ů, wi─Öc potraktujcie to co napisa┼éem bardzo powa┼╝nie. Astarael to ┼Ťwietny cz┼éowiek i mistrz gry, odwa┼╝─Ö si─Ö to napisa─ç, cho─ç osobi┼Ťcie go nie znam.

Co do strażników nie będę się wypowiadał bo do tej pory nie miałem z nimi kontaktu.
No może poza błędami, które mi poprawiali :PP

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 22 wrz 2007, 18:59 

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn, 10 wrz 2007, 22:11
O Windsaw dowiedzia┼éem si─Ö od kumpli i razem z informacj─ů o istnieniu tego ┼Ťwiata dostarczono tak┼╝e dane dotycz─ůce Mistrza Gry. Ot├│┼╝ powiedziano mi na pocz─ůtku, ┼╝e Astarael jest bardzo skrupulatnym cz┼éowiekiem, i ┼╝e jak b─Öd─Ö mu wysy┼éa┼é KP, to lepiej przygotowa─ç si─Ö na spore poprawki. Troszk─Ö si─Ö przerazi┼éem, ale zaraz p├│┼║niej tafi┼éo do mnie, ┼╝e to jest najwi─Öksza zaleta Pana A. Po wys┼éaniu karty okaza┼éo si─Ö, ┼╝e uwagi dotycz─ůce zmian napisane by┼éy serdecznym (w miar─Ö;)) j─Özykiem, a same propozycje poddania KP modyfikacjom okaza┼éy si─Ö celne i sam plu┼éem sobie w brod─Ö, ┼╝e wypisywa┼éem g┼éupoty. Czterema s┼éowami - du┼╝y plus na starcie.

Poza skrupulatno┼Ťci─ů podoba mi si─Ö tak┼╝e powa┼╝ne podej┼Ťcie Astaraela do ca┼éego ┼Ťwiata i graczy. Od razu chce si─Ö w tym wszystkim uczestniczy─ç wiedz─ůc, ┼╝e MG nie odstawi fuszerki i postara si─Ö, by wszystko by┼éo dopi─Öte na ostatni guzik.

Na dobr─ů spraw─Ö jeszcze nie rozpocz─ů┼éem gry, ale ju┼╝ mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e Windsaw spoczywa w dobrych r─Ökach ;).

Osobnik wysoki, stosunkowo szczup┼éy, lecz odpowiednio wyrze┼║biony. W┼éosy smoli┼Ťcie czarne, lekko przys┼éaniaj─ůce blad─ů, g┼éadk─ů twarz. Ciemne oczy o nieco szalonym wyrazie wsp├│┼égraj─ů z ironicznym u┼Ťmiechem. Posta─ç ubrana jedynie w sk├│rzan─ů kurtk─Ö, obcis┼ée spodnie z tego┼╝ samego materia┼éu oraz wysokie buty, wszystko w kolorze czarnym.

Tytu┼é:
PostNapisane: N, 23 wrz 2007, 18:06 

Do┼é─ůczy┼é(a): So, 8 wrz 2007, 23:47
Czytaj─ůc o "grupie trzymaj─ůcej w┼éadz─Ö" nieodparcie kojarzy mi si─Ö to z pewnym forum fantasy, kt├│rego adresu nie b─Öd─Ö podawa┼é. Fakt jest taki, ┼╝e tam rozp─Öta┼éa si─Ö swego rodzaju burza tego dotycz─ůca, p├│┼║niej prawdziwa batalia. Ja opowiedzia┼éem si─Ö za niewielk─ů grup─ů opozycji. Sprawy nikt nie wygra┼é, bo Ci u w┼éadzy w ko┼äcu przyznali nam racj─Ö w bardzo chamski spos├│b (nie oby┼éo si─Ö bez wyzwisk), czego rezultatem by┼éo odej┼Ťcie kilku os├│b. Teraz, gdy to forum, z czystej ciekawo┼Ťci, odwiedzam dochodz─Ö do wniosku, ┼╝e nie ma tam nikogo.

Tutaj, póki co nie zauważyłem nic podobnego. Moderatorów nie znam, więc nie będę się wypowiadał.

Je┼Ťli chodzi o Astaraela, to widz─Ö same superlatywy. A, ┼╝e nie chc─Ö powtarza─ç tego, co inni ju┼╝ napisali, powiem ┼╝e odwala kawa┼é dobrej roboty i za to powinni┼Ťmy mu by─ç wdzi─Öczni, a nie rzuca─ç (fa┼észywe) oskar┼╝enia.

Ostatnio edytowano N, 23 wrz 2007, 20:45 przez Coda, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Nosi czarne, lekkie ubranie - lu├é┼║ne spodnie ze wzorami po bokach, haftowanymi w kolorze z├é┼éotym; koszula z wysokim, sztywnym ko├é┼énierzem; na wierzchu szata do kolan, bez ko├é┼énierza, zapinana od pasa pod szyj─é┼×, z przodu od pasa w d─é┼é├é┼é szerokie wyci─é┼×cie umo├é┼╝liwiaj├é─ůce swobodne poruszanie si─é┼×.

Tytu┼é:
PostNapisane: N, 23 wrz 2007, 21:10 
Stra┼╝nik

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 18 mar 2007, 17:18
Z Astaraelem ju┼╝ o tym rozmawia┼éem, ┼╝e bra┼éem udzia┼é w sprzeczce na innym forum, gdzie pewien nowy u┼╝ytkownik tak┼╝e chcia┼é blokowa─ç ulice... Nie mieli┼Ťmy ┼╝adnej osoby, kt├│ra si─Ö opowiedzia┼éa za delikwentem i ┼╝adne z nas nikogo nie wyzywa┼éo, dlatego zapewne nie jest to to same forum. Wnioski nasuwaj─ů si─Ö same: pewnego cz┼éowieka ┼Ťwierzbi─ů r─ůczki i wymy┼Ťli┼é sobie, ┼╝e uczepi si─Ö forum fantasy, zak┼é├│caj─ůc jego porz─ůdek (cho─ç nam przyni├│s┼é tym tylko rado┼Ť─ç ;) )... Ach, co ta nuda robi z cz┼éowiekiem.

Zdanie o Astaraelu mam od samego pocz─ůtku niezmiennie wysokie, dlatego spokojnie zbagatelizuj─Ö owego u┼╝ytkownika, chyba ┼╝e przedstawi mi niepodwa┼╝alny zarzut pastwienia si─Ö nad biednymi, m┼éodymi graczami.

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
 Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Skocz do:  

phpBB skin developed by: phpBB Headquarters