Teraz jest N, 19 sie 2018, 14:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] 

Rozdro┼╝a

Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Rozdro┼╝a
PostNapisane: Pn, 24 sie 2009, 02:12 
Mistrz Gry

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 25 lut 2007, 00:05
Witam,

pomimo perturbacji, zamieszania i moich przej┼Ťciowych problem├│w czasowych, uda┼éo si─Ö wyprowadzi─ç aktywne w─ůtki na prost─ů...
Tak si─Ö mi┼éo z┼éo┼╝y┼éo, ┼╝e kilka opowie┼Ťci wesz┼éo w faz─Ö prze┼éomow─ů - zako┼äczylismy rozdzia┼éy dotychczasowe, pora wybra─ç dalsz─ů drog─Ö. Przypadkiem wielu z Was trafi┼éo do uroczego przybytku doktora Tregartha gdzie macie mo┼╝liwo┼Ť─ç wej┼Ťcia w interakcj─Ö z bohaterami innych Graczy, zawarcia interesuj─ůcych znajomo┼Ťci, zawi─ůzania przymierzy b─ůd┼║ zyskania nowych wrog├│w ]:->

Ale szpitalne ┼╝ycie towarzyskie to nie wszystko. Ka┼╝dy z Waszych bohater├│w ma swoje cele i marzenia, a Thoris otwiera przed Wami swoje go┼Ťcinne podwoje.
Tym samym bardzo prosz─Ö o przes┼éanie do mnie PW z informacj─ů, co w czasie najbli┼╝szym planuj─ů Wasi bohaterowie i co w pierwszej kolejno┼Ťci chcieliby w mie┼Ťcie osi─ůgn─ů─ç. O kontakt prosz─Ö:
Adisse
Lalaith
Ciernia
Dekaresa
Matuzalema
Mirandora
Sylwava

Interesuj─ů mnie cele nie wynikaj─ůce bezpo┼Ťrednio z dotychczasowego przebiegu fabu┼éy: cele kr├│tkoterminowe, plany rozwoju i nauki postaci, najnowsze pomys┼éy i np. marzenia dotycz─ůce cho─çby zawarcia intratnych znajomo┼Ťci...

Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö i czekam niecierpliwie.
Pozdrawiam,
A.

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
 Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Skocz do:  

phpBB skin developed by: phpBB Headquarters