Nieobecności

Ogłoszenia i rzeczy ważne.

Moderator: Strażnicy

Post Reply
Astarael
Mistrz Gry

Nieobecności

Post by Astarael » Fri, 23 Mar 2007, 18:05

Witam,

Zakładam ten temat, aby każdy, kto znika z Windsaw na dłużej niż regulaminowe 48 godzin, mógł ostrzec wszystkich o swojej nieobecności.

Pozdrawiam serdecznie
S.
Last edited by Astarael on Thu, 1 Jan 1970, 01:00, edited 2 times in total.
Tchórz nie zazna życia,
Bohater nie zazna śmierci.

Astarael
Mistrz Gry

Post by Astarael » Thu, 26 Nov 2009, 03:17

Mili moi,

Październik miesiącem oszczędzania, listopad miesiącem Xmasu...
Ostatnie dwa miesiące roku to - od czterech już lat - dla mnie czas mocno wypełniony wydarzeniami.
Z początkiem listopada w mojej pracy zaczyna się sezon świąteczny - jakkolwiek idiotycznie to nie brzmi... Mam więc zajęć wiele więcej niż normalnie, co uniemożliwia mi pisanie postów w pracy.
W międzyczasie mają miejsce urodziny mojej Córki, zazwyczaj rozciągnięte w czasie z racji trudności zsynchronizowania wizyt rodzinnych i przyjacielskich. Dodatkowo jeszcze dopadło nas choróbsko, więc moje myśli pochłonięte były sprawami mocno oddalonymi od Thoris.

Grudzień lżejszy nie będzie...

Ale nie zapominam o Was i postaram się Was dopieścić postowo przynajmniej na tyle, na ile pozwoli mi wykradziony czas.
Póki co, polecam serdecznie Polowanie na Cienie - rynsztunek w dłoń i zacznijcie tropienie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!

Z nadzieją na obfitujący w wolny czas styczeń
pozdrawiam,

A.
Tchórz nie zazna życia,

Astarael
Mistrz Gry

Post by Astarael » Tue, 12 Jan 2010, 04:33

Witajcie, Kochani,

jak przewidywałem, Grudzień był straszny i przemęczający, ale moje akumulatory wracają do pełnej mocy.
Niestety, mój komputer powiedział STOP i umarł mu zasilacz. Jeśli pójdzie dobrze, wróci od lekarza przed końcem tygodnia, jeśli nie - może w poniedziałek.
Posty napisane - powinny pojawić się niezależnie od moich trudności sprzętowych - dzięki mojej niezastąpionej sekretarce :P

Myślę, że wracamy do normalnego postowania. Trzeba się rozruszać po grudniowej zapaści.

Pozdrawiam serdecznie
Wasz stęskniony Metatron
Tchórz nie zazna życia,

Dekares

Re: Nieobecności

Post by Dekares » Mon, 26 Apr 2010, 15:57

Witam

Komputer mam wysłąny do serwisu i to nawet na miesiąc +, więc pewnie przez ten czas będę nieobecny albo prawie nieobecny na forum ;( ;( ;( .

Pozdrawiam
My armor is Contempt
My Shield is Disgust
My sword is Hatred
In the Emperor's name
Let none survive!

Astarael
Mistrz Gry

Post by Astarael » Tue, 27 Apr 2010, 10:30

Współczuwamy, poczekamy ;)
Tchórz nie zazna życia,

Lalaith
Krzykaczka

Post by Lalaith » Fri, 7 May 2010, 10:16

Kochani,

niestety mam przejściowe (tak sądzę) problemy z dostępem do netu i komputera ogółem, zatem bywała będę w przerwie między jedną a drugą durną rozmową z Szefem. Z góry przepraszam zatem za wlokący się wątek i małą ilość postów...

pozdrawiam ciepło
Lalaith
Być beznadziejnie niepewnym i szaleńcem nadziei
~~~~~~~~~~~~
Dziewczyna o delikatnej urodzie; długie rzęsy, bursztynowo zielone oczy. Usta w kolorze płatków maków. Krótko ścięte kręcone włosy w kolorze kasztanowo rudym nadają jej nieco zawadiacki wygląd. 160cm wzrostu i 55kg.

Lalaith
Krzykaczka

Post by Lalaith » Fri, 16 Sep 2011, 07:38

Kochani Moi,

pisze tutaj, bo lepszy wątek nie wpadł mi do głowy

1. jako że wypracowałam nowy komputer, po przesiadce na Win 7 zeżarło mi całą pieczołowicie zbierana przez lata gry z Wami listę kontaktów na GG - piszcie proszę PW lub co tam kto może (niektórzy nawet mają mój telefon lub FB), będę wdzięczna za odzew.

2. Maestro & Mirandor - jak dalej ciągniemy wątek? Ja mam pisać Mirkowi czy mam ustawiać się na pisanie z Siłą Wyższą? :-)

PS - niedługo czeka mnie przeprowadzka, ale mam nadzieję,że dostęp do internetu nie będzie problemem, pozdrawiam
Lai.
Być beznadziejnie niepewnym i szaleńcem nadziei
~~~~~~~~~~~~
Dziewczyna o delikatnej urodzie; długie rzęsy, bursztynowo zielone oczy. Usta w kolorze płatków maków. Krótko ścięte kręcone włosy w kolorze kasztanowo rudym nadają jej nieco zawadiacki wygląd. 160cm wzrostu i 55kg.

Return to “Ogłoszenia”