Teraz jest Śr, 23 maja 2018, 11:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] 

Tworzenie ┼Ťwiata

Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Tworzenie ┼Ťwiata
PostNapisane: N, 29 lip 2007, 12:06 
Mistrz Gry

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 25 lut 2007, 00:05
Witam, kochani moi,

okazuje si─Ö, ┼╝e niekt├│rzy z Was dysponuj─ů czasem, zapa┼éem i energi─ů, kt├│re chc─ů spo┼╝ytkowa─ç na tworzenie naszego ┼Ťwiata. Kilka os├│b prosi┼éo mnie o przydzielenie im zada┼ä zwi─ůzanych z opracowaniem poszczeg├│lnym element├│w Windsaw.

Nawet nie wiecie, jak bardzo mnie to cieszy...

Tym samym chciałbym poinformować, że:

1. Bardzo ch─Ötnie pozwol─Ö ka┼╝demu zaj─ů─ç si─Ö czym┼Ť tw├│rczym i przydatnym, dzi─Öki czemu nasze granie b─Ödzie przyjemniejsze i bardziej bogate...

2.Jedynym sposobem na wynagrodzenie Waszej pracowito┼Ťci s─ů PD, zatem osoby przyczyniaj─ůce si─Ö do rozwoju Windsaw mog─ů liczy─ç na nieco szybszy rozw├│j swoich bohater├│w - zak┼éadam bowiem, ┼╝e s─ů to bohaterowie ciekawi ┼Ťwiata i zbieraj─ůcy o nim dodatkowe informacje...

3. Pami─Ötajcie, ┼╝e na razie Windsaw sk┼éada si─Ö z og├│lnie zarysowanych ram - a zadaniem nas wszystkich jest wype┼énia─ç je tre┼Ťci─ů i bogactwem konkretnych detali...

Raz jeszcze dzi─Ökuj─Ö tym, kt├│rzy ju┼╝ w pocie m├│zg├│w pracuj─ů nad upi─Ökszeniem Windsaw. A tak┼╝e i tym, kt├│rzy w przysz┼éo┼Ťci postanowi─ů zostawi─ç tutaj jaki┼Ť sw├│j ┼Ťlad.

Pozdrawiam
A.

Tytu┼é:
PostNapisane: N, 29 lip 2007, 12:37 
Stra┼╝nik

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt, 12 sty 2007, 19:34
To ja napisze ze pracuj─Ö nad Histori─ů Windsaw. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Tytu┼é:
PostNapisane: N, 29 lip 2007, 22:17 
Ambasador Krasnolud├│w

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür, 7 mar 2007, 13:07
U mnie mo┼╝e lepiej jest z energi─ů ni┼╝ z czasem, ale nadal, je┼Ťli jest cos ciekawego mog─Ö si─Ö podj─ů─ç opracowania.

Za dobrze utrzyman├é─ů, rudaw├é─ů brod├é─ů kryje si─é┼× szeroka twarz. G├é┼é─é┼×boko osadzone, niewielkie, ciemne oczy spogl├é─ůdaj├é─ů na ├é┼Ťwiat nieruchomo. Jest wysoki jak na sw─é┼éj gatunek i postawny. Nosi si─é┼× prosto i biednie. Przy pasie przytroczony ma kr─é┼étki miecz, a na plecach dwur─é┼×czny top─é┼ér.
Wymiary: 156cm i 84kg

Tytu┼é:
PostNapisane: Pn, 30 lip 2007, 10:07 
Mistrz Gry

Witam,

nie wiem, czemu wszyscy najbardziej chc─ů dopa┼Ť─ç mapy...
Geografia to moja broszka.

Nie zawracajcie sobie ni─ů g┼éowy ;)
Pomy┼Ťlcie raczej o rzeczach, na kt├│rych si─Ö znacie i kt├│re mo┼╝ecie opracowa─ç ciekawie i wyczerpuj─ůco.

Pozdrawiam serdecznie
A.

Tytu┼é:
PostNapisane: Pn, 30 lip 2007, 11:40 
Jeżeli nie mapa i geografia to mogę popracować nad ważnymi postaciami: znani bohaterowie, władcy, przestępcy itp.

Edit: ale potrzebuje co┼Ť od czego musz─Ö zacz─ů─ç, czyli ustalone pa┼ästwa i miasta.

Tytu┼é:
PostNapisane: Pn, 30 lip 2007, 22:18 
Stra┼╝nik

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 18 mar 2007, 17:18
Ch─Ötnych, jak wida─ç, pojawia si─Ö multum, wi─Öc proponowa┼ébym doda─ç w jaki spos├│b powinni┼Ťmy si─Ö zg┼éasza─ç po te zadania i okre┼Ťla─ç szczeg├│┼éy prac. Uwa┼╝am, ┼╝e jak na razie chyba musimy zasypywa─ç naszego Drogiego Astaraela pytaniami na PW/gg. Je┼Ťli tak by─ç nie powinno, to prosi┼ébym o sprostowanie :)

R├│wnie┼╝ proponuj─Ö, by ten temat by┼é miejscem na dyskusj─Ö o pracy lub by┼é miejscem zamieszczenia ko┼äcowego efektu naszej tw├│rczej dzia┼éalno┼Ťci - ewentualnie mo┼╝emy stworzy─ç drugi temat. To tylko propozycja, kt├│ra r├│wnie┼╝ wymaga dopracowania.

Tytu┼é:
PostNapisane: Pn, 30 lip 2007, 22:24 
Mistrz Gry

Witam,

serdecznie prosz─Ö zg┼éasza─ç do mnie swoj─ů gotowo┼Ť─ç pracy nad ┼Ťwiatem. Najch─Ötniej na PW oczywi┼Ťcie...

Można też zgłosić się tutaj - w tym temacie - jak zrobił to Mieszko... :)

Je┼Ťli za┼Ť chodzi o drug─ů cz─Ö┼Ť─ç propozycji - to moja odpowied┼║ brzmi - nie r├│bmy ba┼éaganu...
Grodmir mia┼é osobny temat na Krasnoludy, Mentorio ma temat na Bro┼ä sieczn─ů... Ka┼╝dy z graczy mo┼╝e tam dorzuci─ç co┼Ť od siebie, a szukanie informacji b─Ödzie proste - zamiast przekopywa─ç si─Ö przez ogromny temat, w kt├│rym jest wszystko - wystarczy znale┼║─ç jeden konkretny, gdzie b─Ödzie tylko jedno zagadnienie...

My┼Ťl─Ö, ┼╝e to ma sens...

Pozdrawiam serdecznie
A.

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
 Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Skocz do:  

phpBB skin developed by: phpBB Headquarters