Teraz jest Wt, 18 gru 2018, 11:21

Strefa czasowa: UTC + 1

Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ] 

Reaktywacja

Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Reaktywacja
PostNapisane: So, 23 cze 2007, 10:43 
Mistrz Gry

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 25 lut 2007, 00:05
Witam,

Kochani, rozleniwili┼Ťmy si─Ö strasznie nadej┼Ťciem pi─Öknej pogody i ... wleczemy si─Ö jak ┼╝├│┼éwie. A tym czasem du┼╝o s┼éo┼äca to du┼╝o energii ( przynajmniej w moim przypadku ) , zatem -
Pora si─Ö Uaktywni─ç!
Postuluj─Ö wzi─Öcie si─Ö w karby i skontrolowanie swoich w─ůtk├│w - 48 godzin to naprawd─Ö sporo czasu, i dobrze by┼éoby zdynamizowa─ç akcj─Ö...

Konkretnie do dzieła zatem!

No, chyba, ┼╝e uwa┼╝acie, ┼╝e na czas letni przyda┼éaby si─Ö jaka┼Ť szczeg├│lna dyspensa - je┼Ťli tak - tu jest dobre miejsce, ┼╝eby przedstawi─ç jej projekt.
Czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam serdecznie
Astarael

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 23 cze 2007, 11:07 

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn, 19 mar 2007, 13:39
Je┼Ťli o mnie chodzi to przyznam, ┼╝e si─Ö opuszczam... ale moim usprawiedliwieniem jest pogoda - gdy jest, to a┼╝ chce si─Ö wyj┼Ť─ç z domu, przyznacie mi chyba racj─Ö ? :P
Ci─ůgle wybywam z chaupy i temu tak wolno pisze... ale staram si─Ö odpisywa─ç w przeci─ůgu doby, ┼╝eby nie by┼éo :mrgreen: No i pragn─Ö zauwa┼╝y─ç, ┼╝e w naszej okolicy wreszcie co┼Ť si─Ö zaczyna dzia─ç... Kolejki krzese┼ékowe na przyk┼éad zn├│w s─ů w┼é─ůczane, czy jutro chocia┼╝by jest ┼Ťredniowieczny jarmark na starym rynku na kt├│rym pewno b─Öde siedzia┼é od rana do nocy :P (pisz─ůc "okolica" mam na my┼Ťli nasze miasto, a nie ukochan─ů przez Rhoxa k─Öpe ha┼écnowsk─ů :mrgreen: ) Tak┼╝e je┼Ťli o mnie chodzi Astaraelu, to moim zdaniem powinni┼Ťmy nie zapomina─ç o sesji, ale korzysta─ç z tego ┼╝e zn├│w mamy wakacje i mo┼╝emy si─Ö pobyczy─ç troche od wszystkiego, wi─Öc troche wi─Öcej czasu czy cierpliwo┼Ťci czekania na reszt─Ö w w─ůtach ;)

[ Komentarz dodany przez: Rhox: 2007-06-23, 12:17 ]
Oj podpad┼ée┼Ť mi ;)
K─Öpa to jest enklawa tylko dres├│w. Mnie tam rzadko(wcale) nie u┼Ťwiadczysz. Czyli nie jest to moje ulubione miejsce :)

Posiadam: 275 PD ;)

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 23 cze 2007, 17:05 
Ambasador Krasnolud├│w

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür, 7 mar 2007, 13:07
Oj ja straszliwie d┼éugo nieodpisywa┼éem i przepraszam. Niestety po sko┼äczeniu semestru mia┼éem sporo czasu do egzamin├│w i ot─Öpia┼éem do tego stopnia, ┼╝e moja aktywno┼Ťc spad┼éa do zera i to nie tylko tutaj. Brak odpowiedzi Konrada tylko robi┼é mi za iluzj─Ö wyt┼éumaczenia.
Teraz jednak powoli wracam do siebie.

Edit: Co oznacza "oczekuje na akceptacj─Ö" nad moj─ů notk─ů?

[ Komentarz dodany przez: Rhox: 2007-06-23, 18:11 ]
Oznacza to, że admin lub Moderator musi zaakceptować Twój post, żeby inni mogli go zobaczyć. Zapobiega to takim niemiłym incydentom jak np. Sextasy

Za dobrze utrzyman├é─ů, rudaw├é─ů brod├é─ů kryje si─é┼× szeroka twarz. G├é┼é─é┼×boko osadzone, niewielkie, ciemne oczy spogl├é─ůdaj├é─ů na ├é┼Ťwiat nieruchomo. Jest wysoki jak na sw─é┼éj gatunek i postawny. Nosi si─é┼× prosto i biednie. Przy pasie przytroczony ma kr─é┼étki miecz, a na plecach dwur─é┼×czny top─é┼ér.
Wymiary: 156cm i 84kg

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 23 cze 2007, 22:21 
Stra┼╝nik

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 18 mar 2007, 17:18
Wydaje mi si─Ö, Astaraelu, ┼╝e by─ç mo┼╝e pewna dyspensa b─Ödzie konieczna, lecz nie obejmuj─ůca ca┼éej spo┼éeczno┼Ťci :) Zbli┼╝a nam si─Ö okres wakacyjny, dlatego cz─Ö┼Ť─ç z nas wyjedzie na okre┼Ťlony czas w miejsce, gdzie nie b─Ödzie mia┼é dost─Öpu do internetu. Jest to, oczywi┼Ťcie, okres, w kt├│rym si─Ö nam odpoczynek ┼╝ycia codziennego (nie od Windsaw :) ) nale┼╝y, ale w zawi─ůzku z tym mog─ů nadej┼Ť─ç czasy, w kt├│rych z ka┼╝dej z grup kto┼Ť ucieknie. Przechodz─ůc do samego pomys┼éu:

Jestem za tym, ┼╝eby Ci, kt├│rzy urlop planuj─ů, napisali w odpowiednim dziale ju┼╝ teraz, w jakim terminie wyby─ç zamierzaj─ů. My┼Ťl─Ö, ┼╝e to by pomog┼éo w takim prowadzeniu gry, by reszta nie pr├│┼╝nowa┼éa :)

Oczywi┼Ťcie, mog─Ö si─Ö myli─ç i ten pomys┼é mo┼╝e by─ç do kitu :)

Tytu┼é:
PostNapisane: So, 23 cze 2007, 23:35 
Mistrz Gry

Witam,

drogi Matu - przecie┼╝ w┼éa┼Ťnie po to istnieje temat Nieobecno┼Ťci... :mrgreen:

Moje pytanie brzmi - czy mamy si─Ö trzyma─ç zasady 48 godzin podczas wakacji, czy rozszerzymy j─ů, pozwalaj─ůc, by nam si─Ö w─ůtki rozwlek┼éy?

Je┼Ťli kto┼Ť wyje┼╝d┼╝a, nie ma problemu.
Ale co z użytkownikami, których kilka razy dziennie na forum można spotkać i jedyne, co z tego wynika - to Skojarzenia i trochę Krzykadła?
Co znaczy takie zachowanie?

Brak dost─Öpu do netu?

Je┼Ťli w─ůtek jest solowy - nie ma problemu... Tym mniej roboty dla mnie... ]:-> ]:-> ]:->
Ale je┼Ťli w w─ůtku gra kilka os├│b?

Dlatego potrzebuj─Ö pozna─ç Wasze zdanie. Piszcie!

Pozdrawiam
A.

Tytu┼é:
PostNapisane: N, 24 cze 2007, 10:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 18 mar 2007, 12:58
Wydaje mi sie, ┼╝e nale┼╝y trzyma─ç si─Ö zasady 48 godzin. Je┼Ťli kto┼Ť wyje┼╝d┼╝a, to niech o tym pionformuje i wszystko jest jasne. Ale przecie┼╝ w ci─ůgu wakacji mamy wi─Öcej czasu... Dwa dni to naprawd─Ö du┼╝o. Mo┼╝na sie np. um├│wi─ç, ┼╝e w tym okresie posty s─ů kr├│tsze czy mniej rozbudowane, ale nie tak, ┼╝e w─ůtek wog├│le staje, bo kto┼Ť nie ma ochoty pisa─ç.

Tak mi si─Ö wydaje.

Tytu┼é:
PostNapisane: N, 24 cze 2007, 21:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt, 20 mar 2007, 17:57
no mi si─Ö sesja prawie sko┼äczy┼éa wi─Öc postaram si─Ö pisa─ç cz─Ö┼Ťciej, ale musicie zrozumie─ç ┼╝e czasami si─Ö po prostu nie ma weny a ja np nie lubi─Ö pisa─ç kr├│tko liniowc├│w bo mnie to denerwuje.

Tytu┼é:
PostNapisane: N, 24 cze 2007, 21:58 
Mistrz Gry

Witam,

wed┼éug mnie stwierdzenie, ┼╝e z powodu wakacji powinni┼Ťmy sobie pozwoli─ç na kr├│tsze i mniej dopracowane posty jednak nie trzyma si─Ö kupy...

Przecie┼╝ wakacje oznaczaj─ů mniej obowi─ůzk├│w, prawda?

Je┼Ťli komu┼Ť si─Ö nie chce - niech zg┼éosi absencj─Ö - cho─çby i na ca┼ée wakacje! Bo spuszczanie po brzytwie innych graczy to po prostu brak szacunku... Wol─Ö, ┼╝eby gracz znikn─ů┼é i wr├│ci┼é we wrze┼Ťniu, ni┼╝ ┼╝eby pisa┼é poni┼╝ej swoich mo┼╝liwo┼Ťci...

Lothar
Wiesz doskonale, ┼╝e wszyscy tutaj na Windsaw s─ů pe┼éni zrozumienia ( ka┼╝demu z nas zdarza si─Ö dzie┼ä bez weny ) - ale jaka jest propozycja? Czy uwa┼╝asz, ┼╝e nale┼╝y wyd┼éu┼╝y─ç dopuszczalny czas zamieszczania postu?

Pozdrawiam serdecznie
A.

Tytu┼é:
PostNapisane: Cz, 28 cze 2007, 12:29 

Do┼é─ůczy┼é(a): So, 17 mar 2007, 18:52
Ja ju┼╝ Astaraelowi wcze┼Ťniej wakacjami m├│wi┼éem, ┼╝e w wakacje gra─ç nie b─Öd─Ö. Teoretycznie powinno mnie tu nie by─ç, mia┼éem wyjecha─ç. Wyjazd przeci─ůga si─Ö przez jeden uparty z─ůb, kt├│ry jest leczony kana┼éowo. Dzi┼Ť o 14 mo┼╝e w ko┼äcu wype┼éni i wyjad─Ö. Kto┼Ť pewnie powie, ┼╝e jak tu zagl─ůdam co pewien czas to z pewno┼Ťci─ů znajd─Ö czas na gr─Ö... Ot├│┼╝ nie. Nie mam zamiaru robi─ç chaosu pchaniem si─Ö z powrotem w fabu┼é─Ö, nie mam weny na NIC, nawet na kr├│tki post i opowiadanie, kt├│re mia┼éem zamiar napisa─ç, tym bardziej na z┼éo┼╝ony post tutaj.
By─ç mo┼╝e wr├│c─Ö po wakacjach, tymczasem 3majcie si─Ö mocno.

Tytu┼é:
PostNapisane: N, 15 lip 2007, 20:36 

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 13 maja 2007, 15:12
Przynajmniej konkretnie powiedziane... :)

Moje zdanie g┼éosi, ┼╝e nie powinno by─ç ┼╝adnej ulgi w wakacje, je┼Ťli kto┼Ť chce wypocz─ů─ç od wszystkie go, to Towarzysz Borys ju┼╝ zacz─ů┼é, tote┼╝ inni mog─ů i┼Ť─ç w jego ┼Ťlady :). Ja b─Öd─Ö dost─Öpny niemal┼╝e w ka┼╝dej godzinie (oczywi┼Ťcie po oko┼éo 2/3 b─Öd─Ö ju┼╝ spa┼é :P). Ca┼éymi dniami nudz─Ö si─Ö i jak wspomnia┼é "Anio┼éek" zajmuje tylko krzykacza... Nawet nie mam za bardzo w co gra─ç, chyba naprawd─Ö wr├│c─Ö do starego dobrego Diablo, lub czego┼Ť innego... :/

M├é┼éody m─é┼×├é┼╝czyzna z naturalnie delikatn├é─ů cer├é─ů oraz czarnymi, d├é┼éugimi w├é┼éosami i piwnymi oczami. Z sympatycznym wyrazem twarzy i o przyjacielskim u├é┼Ťmiechu. Wzro├é┼Ťcie 170cm i wadze oko├é┼éo 70kg. Odziany w dobrej jako├é┼Ťci ubranie.

Tytu┼é:
PostNapisane: Cz, 23 sie 2007, 08:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): N, 25 lut 2007, 21:44
Witajcie.
Wreszcie powróciłem :)
W tym miejscu chc─Ö przeprosi─ç wszystkich, a zw┼éaszcza Grodmira i Astaraela za tak d┼éug─ů nieobecno┼Ť─ç.
Bior─Ö si─Ö za nadrabianie zaleg┼éo┼Ťci i postaram si─Ö jak najszybciej powr├│ci─ç do aktywnego uczestnictwa na forum.

Pozdrawiam.

Tytu┼é:
PostNapisane: Cz, 23 sie 2007, 16:32 
Mistrz Gry

Witam,

nawet mnie brak s┼é├│w, by wyrazi─ç sw─ů rado┼Ť─ç, drogi Konradzie!
Witaj w domu!

Pozdrawiam
A.

Tytu┼é:
PostNapisane: Pt, 8 sie 2008, 20:20 
Mistrz Gry

Witam, Kochani,

zgodnie z informacjami pozyskanymi przez Rhoksa, 26.07 pad┼é router odpowiedzialny za poprawne dzia┼éanie serwera, na kt├│rym znajduje si─Ö nasze forum. St─ůd skandaliczna nieobecno┼Ť─ç i przest├│j w dzia┼éaniu Windsaw.

Dzia┼éanie forum mo┼╝e by─ç na razie chwilowe i akcydentalne, ale mo┼╝e oznacza─ç tak┼╝e, ┼╝e najgorsze mamy ju┼╝ za sob─ů - czego sobie i Wam serdecznie ┼╝ycz─Ö.

Nie rozgaduję się zatem dłużej i zabieram się do pracy :)

A.

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
 Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Skocz do:  

phpBB skin developed by: phpBB Headquarters